Hakkımızda

logo imarcam balkon

Türkiye' nin En Büyük Cam Balkon Fabrikası

Böylelikle müşterilerimizin cam balkon sistemleri kapsamındaki ihtiyaçlarını daha net kavrayabiliyor ve onların ihtiyaçlarına en nitelikli şekilde yanıt verecek çözümler geliştirme imkanına sahip oluyoruz. Tüm bunların haricinde, uzman ekip ve kaliteli ekibimizle gerek üretimde gerekse ürün montajlarında ürünlerin potansiyel niteliklerini maksimum seviyeye çıkartacak yöntemlerin kullanılmasına özen gösteriyoruz. Ek olarak sağladığımız, evden ve iş yerlerinden ücretsiz nakliye gibi olanaklar sayesinde, satış ve montaj süreçlerini de kolaylaştırıyoruz. Aynı şekilde satış sonrası destek birimlerimizle müşterilerimizin ürünlerimizle olan etkileşimlerini kurulum ve montaj süreçleri sonrasında da zenginleştirmeye özen gösteriyoruz.

Misyon

İmar Cam Balkon olarak hızla büyüyen bir endüstri olan cam balkon sistemleri dahilinde yenilikçi ve inovatif yaklaşımların ülkemizdeki yaygınlaştırıcı olmayı hedefliyoruz. Bu bağlamda değişen endüstri dinamiklerini yakından takip edip bunlar vasıtasıyla müşteri memnuniyetini maksimum seviyeye çıkarma ilkesine bağlı kalıyoruz.

Vizyon

Türkiye’nin ilk ve tek en büyük cam balkon fabrikasına sahip olan işletmemizin öncelikli vizyonu, cam balkon sistemleri vasıtasıyla yapıların yaşam standartlarının yükseltilmesi olarak tanımlanabilir. Bu bağlamda, geleneksel dış cephe, teras ve balkon mimarisi çözümlerinden daha etkili yöntemler olan Cam balkon sistemleri ile uzun ömürlü ve kaliteli ürün algısını pekiştirmeyi hedefliyoruz.


İmar Cam Balkon kaliteningüveninüretimindisiplinin adı.


Şirket Geçmişi

imar cam balkon kuruluş
ısıncam kuruluş
ısıcam yetkili bayi
isicam üretimi
isincam kurulus